GLOBAL MEDIA YAYIN PLATFORMLARI A.S

Sosyal medyanın doğuşu ile yeni medya çağına girdik. Medya tüketicisinin medya üreticisi konumuna yükselmesi yeni, interaktif ve çağdaş medya platformlarına ihtiyaç duyulmasına sebep oldu.

  Global Medya Yayın Platformları da bu ihtiyaçtan doğdu.

Konvansiyonel medyayı, yeni medya ile buluşturan Global Medya Yayın Platformları habercilik alanında uzman kadrosu ile cesur yeni medyanın gülümseyen yüzü olacak. Üstelik artan iletişim araçları sayesinde sizleri de yanına alarak.

İnternet haberciliğini interaktif iletişim kanalları üzerinden sizlerle buluşturan Global Medya Yayın Platformları hepsi başlı başına birer marka olan 12 haber sitesi ile Dünya’nın haberini parmak uçlarınıza getiriyor.

Siz hangi platformdan haber almak istiyorsanız biz oradayız.

Sosyal medya hesaplarımızla ve mobil uygulamalarımızla size ulaşıyoruz. Siz de tüm yayın platformlarımızdan ve sosyal medya hesaplarımızdan bizlere ulaşarak haber ihbarında bulunabilir, interaktif web sitelerimize içerik ekleyebilir, yorumlarınızla sayfalarımıza renk katabilirsiniz.

Medyanın yeni yüzünde sizlerle birlikteyiz. Dürüstlüğümüzü, güvenilirliğimizi ve tarafsızlığımızı geleneksel medyadan getirdik. İçeriklerimizin çeşitliliğini de sizlerle belirliyoruz. Büyüyen yayıncılık ailemizde yanımızda yeriniz hazır.

Bizi takip edin. Haberiniz olsun.